IPTV Kurulum Bilgileri

Nero IPTV Hizmetlerinden aldığınız üyeliğinizin kurulumunu nasıl yapacağınıza dair tüm teknik detaylar anlatılmıştır. Hangi cihazda kullanmak isterseniz kurulum bilgilerine göre işlemleri yapabilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler dileriz.

Bilgisayarda IPTV Nasıl Kullanılır?

Bilgisayarda IPTV kullanmak için 2 basit program olan VLC Player ve Universal IPTV ile nasıl IPTV izlenir öğrenebilirsiniz.

VLC Player ile IPTV Nasıl İzlenir?

 1. VLC Player uygulamasını işletim sisteminize göre BURADAN indirebilirsiniz.
 2. Kurulum işlemlerinden sonra VLC Player programını çalıştırın.
 3. “Ortam” menüsü içerisinden “Ağ Akışı Aç” seçeneği ile gelen ekranda sizin üyeliğinize ait hesap linkinizi kopyalayıp bu kısımda boş alana yapıştırıp “Oynat” butonu ile kanal listesi otomatik inecek ve oynatmaya başlayacaktır.
 4. Optimizasyon için “Görüntü > Taramasızlık > Otomatik” yapmayı unutmayın.
 5. Kanal listesine ise “Görünüm > Oynatma Listesi” ile ulaşabilirsiniz.

Universal IPTV (Windows 10) ile IPTV Nasıl İzlenir?

 1. Universal IPTV uygulamasını sadece Windows 10 işletim sistemini kullanıyorsanız Microsoft Store içerisinden indirebilirsiniz.
 2. Kurulum işlemlerinden sonra Universal IPTV programını çalıştırın.
 3. Menüden “Settings” kısmına girin ve “M3U URL” kısmına linkinizi yapıştırın.
 4. Sonra yine menüden “Home” sekmesine gelin ve istediğiniz kanalı izleyebilirsiniz.
 5. Ayrıca “Favorites” sekmesinden en sık izlediğiniz kanalları gruplayabilirsiniz.

1. Kelime

Android IPTV Nasıl Kullanılır?

Android IPTV (Cep, Tablet, Mi box tarzı Android Box cihazları için) kurulum işlemlerinde 2 farklı yöntemle cihazınıza kurabilir ve her iki uygulama içinde sırasıyla aşağıda bahsedilmiştir.

GSE Smart IPTV Nasıl Kullanılır?

 1. GSE Smart IPTV programını aşağıdaki bağlantılardan hangisi sizin için uygunsa indiriyorsunuz ve android işletim sistemine sahip cihazımıza kuruyoruz.
  1. Google Play (Reklamlı)
  2. GSE Smart IPTV (armeabi-v7a) v7.4 Pro (Reklamsız)
  3. GSE Smart IPTV (arm64-v8a) v7.4 Pro (Reklamsız)
  4. GSE Smart IPTV (x86 & x64) v7.4 Pro (Reklamsız)
 2. Uygulamayı açtığınızda menüden “Uzaktan Oynatma Listeleri” kısmına girin. Sağ alt kısımda + butonuna tıklayın ve “M3U URL ekle” seçeneğini seçin.
 3. “Playlist Adı” kısmına Nero yazın. “Çalma listesi bağlantısı” veya “Dosya Yolu” kısmına basılı tutarak sizin üyeliğinize ait verilen hesap linkini yapıştırın ve ekleyin.
 4. Ekleme yaptıktan sonra aynı sayfada üyeliğinize ait Nero’ya tıkladığınızda kategoriler gelecektir ve istediğiniz içeriği özgürce izleyebilirsiniz.

NOT: Bazı eski cihazlarda oynatıcı hatası alabilirsiniz. Hata alanlar aşağıdaki diğer uygulamaları kurarakta kullanabilirler.

IPTV Nasıl Kullanılır?

 1. IPTV Player programını aşağıdaki bağlantılardan hangisi sizin için uygunsa indiriyorsunuz ve android işletim sistemine sahip cihazımıza kuruyoruz.
  1. Google Play (Reklamlı)
  2. IPTV Pro v5.4.6 (Reklamsız)
 2. Kurulum işlemlerinden sonra IPTV Player Pro programını çalıştırın.
 3. Sağ altta bulunan + butonuna tıklayın ve “URL” seçeneğini seçin.
 4. Açılan pencerede alt kısımdaki “URL” alanına sizin üyeliğinize ait verilen hesap linkini yapıştırın ve üst kısımdaki “Name” alanına Nero yazın ve tamam butonuyla kaydedin.
 5. Kaydettiğiniz Nero ismine tıkladığınızda tüm içerik karşınıza gelecek ve istediğinizi özgürce izleyebilirsiniz.

IOS IPTV Nasıl Kullanılır?

IOS IPTV (iPhone, iPad ve Apple TV cihazlar için) kurulum işlemleri sırasıyla aşağıda bahsedilmiştir.

GSE Smart IPTV Nasıl Kullanılır?

 1. GSE Smart IPTV programını AppStore üzerinden indiriyoruz ve IOS işletim sistemine sahip cihazımıza kuruyoruz.
 2. Programı açınız ve sol üst köşedeki yatay üç çizgiye tıklayarak menüyü açın.
 3. Açılan menüde “Uzaktan Oynatma Listeleri” kısmına tıklayınız.
 4. Sağ üst köşede + işaretine tıklayın ve gelen seçeneklerde “M3U URL ekle” kısmına tıklayınız.
 5. Üst kısımdaki “Playlist” adına Nero yazın ve alt kısımdaki “Çalma listesi bağlantısı” kısmına sizin üyeliğinize ait verilen hesap linkini yapıştırın ve ekleyin.
 6. “Uzaktan Oynatma Listeleri” kısmına Nero adında bir menü gelecektir ve o menüye tıkladığınızda kanallar otomatik olarak gelecek ve özgürce izleyebilirsiniz.

NOT: Apple TV kullanıcıları Please Unlock yazısı ile karşılaşıyorlarsa ürünün Pro versiyonunu satın almaları gerekmektedir. GSE Smart IPTV Pro sürümünü ücretli satın alarak kurmanız ve ücretsiz sürümünü Apple TV’den kaldırmanız yeterlidir.

TV’de IPTV Nasıl İzlenir?

LG TV, Samsung TV, Philips TV, Arçelik TV, Vestel TV, Beko TV ve benzeri TV markalarında Smart TV IPTV kullanabilmek için sırasıyla aşağıdaki bilgilere göre kurulum yapabilirsiniz.

SSIPTV Nasıl Kullanılır?

 • LG Smart TV’lerde uygulama marketinden indirebilirsiniz ve ÜCRETSİZDİR.
 • Philips TV’lerde uygulama marketinden indirebilirsiniz ve ÜCRETSİZDİR.
 • Samsung Smart TV’lerde uygulama marketinde bulunmamaktadır.
 • Vestel tabanlı TV’lerde (Toshiba, JVC, Regal, Hitachi, SEG, Finlux, Telefunken, Profilo, Nexon, Panasonic, Hilevel vb.) uygulama marketinde veya Vewd isimli uygulama içinde de olabilir. ÜCRETSİZDİR. NOT: Bazı modellerde TS veya MPEGTS yazan linkleri desteklemediği (Görüntü yok ses var) için M3U8 olarak değiştirerek kullanabilirsiniz.
 • Arçelik tabanlı TV’lerde (Beko, Awox, Altus, Grundig vb.) uygulama marketinde olabilir. ÜCRETSİZDİR.
 1. SSIPTV uygulamasını televizyonun uygulama marketinden indiriyoruz.
 2. Uygulamanın ilk açılışındaki karşılama ekranını sağ üstteki ok işareti ile atlayabilirsiniz.
 3. Programın ana ekranında yine sağ üst köşede çark işaretine tıklayın ve ayarlar kısmına girin.
 4. Açılan ekranda orta kısımda “Connection Code” veya “Bağlantı Kodu”yazan yerin hemen sağ tarafında “Get Code” veya “Kod Al”butonuna basın ve size tek kullanımlık geçici kod verecek.
 5. BURAYA tıklayarak kanal listesini yükleyeceğiniz sayfayı açınız.
 6. Açılan sayfada “Enter Connection Code” kısmına size verilen geçici kodu yazın ve “ADD DEVICE” butonuna tıklayın.
 7. Televizyonunuza ait tanımlı bilgiler geldikten sonra gelen menülerde “External Playlists” kısmına geçin.
 8. Açılan kısımda “ADD ITEM” yazan butona tıklayın ve karşınıza bir form gelecek.
 9. Formda “Displayed Name” kısmına Nero yazın ve bir alt satırdaki “Source” kısmına sizin üyeliğinize ait verilen hesap linkini yapıştırın ve ekleyin. Ekledikten sonra “SAVE” butonu ile kaydedin.
 10. Televizyonunuzda sağ üst kısımdan yuvarlak ok butonu ile kanal listesini yenileyin ve karşınıza Nero kategorisi gelecektir. İçerisine girdiğinizde istediğiniz içeriği özgürce izleyebilirsiniz.

Smart IPTV Nasıl Kullanılır?

NOT: LG veya Philips Smart TV’lerde uygulama marketinden indirebilirsiniz. Samsung uygulama marketinden Smart IPTV yasaklandığı için USB ile kurabilirsiniz. 7 günlük deneme sürümü kullanımından sonra program ÜCRETLİDİR. Bir kereliğine MAC adresine bağlı 5.49 Euro ücretini kredi kartı ile almak için buradaki adresi kullanabilirsiniz. Eğer, kart kullanmıyorsanız veya kartla alırken sorun yaşıyorsanız destek ekibimizle görüşerek bizim aracılığımız ile satın alma işlemini yapabilirsiniz.

 1. Smart IPTV uygulamasını LG marka televizyonun uygulama marketinden indiriyoruz. Samsung marka televizyonunuz varsa Tizen model TV’ler için (J/K/M/N/Q/R Serisi) Samsung Tizen Smart IPTV dosyasını veya Tizen olmayan model TV’ler için (E/ES/F/H/HU/J4/J52 Serisi) Samsung Smart IPTV dosyasını bilgisayarınıza indirin.
 2. Samsung TV’ler için indirdiğiniz dosyayı klasör olarak zip içinden çıkartın ve USB bellek içine yükleyin. Tizen modeller için indirdiğiniz klasör userwidget ve diğer modeller için indirdiğiniz klasör SmartIPTV olacak.
 3. Samsung TV’lerde USB’yi TV’ye tanıttığınızda Smart IPTV programı Tizen modellerde Uygulamalarım ekranında Diğer uygulamalar kısmında görünecektir. Diğer modellerde ise Samsung Apps ekranında ve diğer uygulamalar kısmında görünecektir.
 4. Samsung TV J Serisi tv kullananlar uygulama tekrar silinmemesi için Menü’den otomatik güncellemeyi kapatmasını tavsiye ederiz. Tizen olmayan modellerde ise geliştirici modunda kullanmak için 116.202.226.250 ip adresini tanıtabilir.
 5. Programın ilk açılışında sizi 7 günlük deneme sürümünü bilgilendirme ekranı gelecektir. Eğer lisans aldıysanız Activated yazısını görebilirsiniz.
 6. Uygulamayı açtığınızda aşağıda bulunan “Settings” alanına tıklayın. Sağ üst kısımda televizyonunuzun internete bağlı olduğu MAC adresi (Örneğin 00:1a:2b:3c:4d:5e) yazmaktadır. NOT: Wifi ve Ethernet bağlantısının MAC adresleri farklıdır, dikkat ediniz. Lisans alındıktan sonra diğer MAC adresiniz otomatik lisanslı hale gelecektir.
 7. MAC adresinizi not edin ve BURAYA tıklayarak kanal listesi yükleme sayfasını açınız.
 8. Açılan sayfada en altta “Delete Playlist” bölümüne MAC adresinizi yazın. Sağ tarafta güvenlik korumasını öncelikle onaylamanız gerekmektedir. Sonrasında “Delete” butonu ile kanal listenizi temizleyin.
 9. Bir üst satırdaki “Upload local IPTV playlist File or external playlist URL with auto-update” alanına yine MAC adresinizi yazın ve hemen sağ tarafındaki alanda bulunan “M3U or TXT playlist URL” yazan boş yere üyeliğinize ait verilen hesap linkini yapıştırın. Sağ taraftaki “Save Online” işaretledikten sonra “Upload” butonu ile kaydediniz.
 10. Smart IPTV programını bir kereliğine kapatıp açmanız gerekmektedir. Ardından aşağıda bulunan “Reload” butonu ile yenilediğinizde gelen içeriği özgürce izleyebilirsiniz.

Netiptv Nasıl Kullanılır?

NOT: 7 günlük deneme sürümü kullanımından sonra program ÜCRETLİDİR. Bir kereliğine MAC adresine bağlı 5.79 Euro ücretini kredi kartı ile almak için buradaki adresi kullanabilirsiniz. Eğer, kart kullanmıyorsanız veya kartla alırken sorun yaşıyorsanız destek ekibimizle görüşerek bizim aracılığımız ile satın alma işlemini yapabilirsiniz.

 1. Netiptv uygulamasını televizyonun uygulama marketinden indiriyoruz.
 2. Programın ilk açılışında sizi “Limited test period are 7 days” yazan 7 günlük deneme sürümünü bilgilendirme ekranı gelecektir. Eğer lisans aldıysanız bu yazıyı görmezsiniz
 3. Uygulamayı açtığınızda televizyonunuzun internete bağlı olduğu MAC adresi (Örneğin 00:1a:2b:3c:4d:5e) yazmaktadır. NOT: Wifi ve Ethernet bağlantısının MAC adresleri farklıdır, dikkat ediniz. Lisans alındıktan sonra diğer MAC adresiniz otomatik lisanslı hale gelecektir.
 4. MAC adresinizi not edin ve BURAYA tıklayarak kanal listesi yükleme sayfasını açınız.
 5. Açılan sayfada “DELETE ALL M3U/URL” bölümüne MAC adresinizi yazın. Altta güvenlik korumasını öncelikle onaylamanız gerekmektedir. Sonrasında “Delete All” butonu ile kanal listenizi temizleyin.
 6. Sol taraftaki “UPLOAD M3U/URL” alanına yine MAC adresinizi yazın ve alt taraftaki güvenlik korumasını onayladıktan sonra “Add List” butonuna basın.
 7. Sizi 5 adet liste ekleyebileceğiniz bir sayfa karşılayacak ve eğer Would you like to create a password? tarzında bir uyarı mesajı gelirse size şifre koruması koymak istermisiniz diye sormaktadır ve şifre koymak istemiyorsanız kırmızı renkli “No” butonuna basın. İlk satıra size ait linki yapıştırın ve yanındaki “Add List” butona basın.
 8. Listenizi kaydettikten sonra Net iptv programını bir kereliğine kapatıp açmanız gerekmektedir. Ardından aşağıda bulunan “Reload” butonu ile yenilediğinizde gelen içeriği özgürce izleyebilirsiniz.

Set IPTV Nasıl Kullanılır?

NOT: 7 günlük deneme sürümü kullanımından sonra program ÜCRETLİDİR. Bir kereliğine MAC adresine bağlı 15.79 Euro ücretini kredi kartı ile almak için buradaki adresi kullanabilirsiniz. Eğer, kart kullanmıyorsanız veya kartla alırken sorun yaşıyorsanız destek ekibimizle görüşerek bizim aracılığımız ile satın alma işlemini yapabilirsiniz.

 1. Setiptv uygulamasını televizyonun uygulama marketinden indiriyoruz.
 2. Programın ilk açılışında sizi 7 günlük deneme sürümünü bilgilendirme ekranı gelecektir. Eğer lisans aldıysanız bu yazıyı görmezsiniz
 3. Uygulamayı açtığınızda televizyonunuzun internete bağlı olduğu MAC adresi (Örneğin 00:1a:2b:3c:4d:5e) yazmaktadır. NOT: Wifi ve Ethernet bağlantısının MAC adresleri farklıdır, dikkat ediniz. Lisans alındıktan sonra diğer MAC adresiniz otomatik lisanslı hale gelecektir.
 4. MAC adresinizi not edin ve BURAYA tıklayarak kanal listesi yükleme sayfasını açınız.
 5. Açılan sayfada “TV MAC” bölümüne MAC adresinizi yazın. MAC adresiniz doğruysa “SETSYSTEME OK” yazısı gelir. Altta güvenlik korumasını öncelikle onaylamanız gerekmektedir. Sonrasında “Reset” butonu ile kanal listenizi temizleyin.
 6. Aynı şekilde “TV MAC” alanına yine MAC adresinizi yazın ve alt taraftaki güvenlik korumasını onayladıktan sonra “M3u URL” adresine linkinizi yapıştırdıktan sonra “Send” butonuna basın.
 7. Listenizi kaydettikten sonra Set iptv programını bir kereliğine kapatıp açmanız gerekmektedir. Ardından gelen içeriği özgürce izleyebilirsiniz.

IPTV Kurulum Bilgileri” için 95 yorum

  • Nero IPTV YazarYanıtla

   Merhaba Ali bey,

   Enigma2 cihazlarda rahatlıkla izleyebilirsiniz. Destek ekibimiz size yardımcı olacaktır.

   İyi günler

  • Nero IPTV YazarYanıtla

   Merhaba Ömer bey,

   Android TV box cihazlarında GSE Smart IPTV veya SSIPTV programlarından birisi indirilerek rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kurulum yardımcı için destek ekibimizle görüşebilirsiniz.

 1. Burhan Yanıtla

  6 aylik üyeligim bitti tekrar yeniledim sizden oncelikle teşekkürler memnunum. Sorunum şu philips tv aldim yeni modellerde onceden destek yoktu şimdi oneriniz nedir stabil hangisi calisir

  • Nero IPTV YazarYanıtla

   Merhaba Burhan bey,

   Philips Smart TV televizyonlarında uygulama bazlı destek sunulmaya başlanmıştır. Gerekli bilgileri destek ekibimize ulaşarak alabilirsiniz.

 2. emrah Yanıtla

  merhabalar, internet hızım 8mb acaba üye olursam yayın konusunda sıkıntı yaşarmıyım. bir de kanal listesini göndermeniz mümkün mü? vip iptv ve normal iptv nin listesi.

 3. Ercan Yanıtla

  Merhabalar,
  Tivibu kullanıcısıyım. Vestel marka smart olmayan televizyonum var. Tivibu ünitesiyle modemi ethernet kablosuyla bağlayıp tv’den internete girebiliyorum.
  Televizyonum smart olmadığı için IPTV abonesi olmam mümkün mü?

 4. Mustafa Yanıtla

  Merhaba,

  Meksika’da ikamet ediyorum. Internet hizim 20mb, Turkiye ve Avrupa spor kanallarini izlemek istiyorum. Xiaomi Mi Box servisiniz icin uygun mudur ?

  • Nero IPTV YazarYanıtla

   Merhaba Mustafa bey,

   Xiaomi Mi Box cihazı Android tabanlı olduğu için servisimizle uyumludur. Destek ekibimizle görüşebilirsiniz.

 5. Necil Yanıtla

  kolay gelsin. samsung 40d7000 serisi smart tv m var.ama içinde smart iptv veya ssiptv yüklemesi mevcut değil. smart iptv yi develop modunda yükleyebilmem için ne yapmam gerekir .bu konuda bilgi vermenizi rica ediyorum.iyi çalışmalar.

 6. semih Yanıtla

  redline m220 cihazım var. xtream code şeklinde çalışıyor. verebiliyormusunuz

 7. Emre Yanıtla

  Merhabalar. Evde iki cihazim samsung. Her ikisine de iptv uygulamasi yukleyebiliyorum. Hatta birisine bagli mi box var. Her ikisinde de iptv kullanabilmem icin tek bir hesap satin almam yeterli midir yoksa her iki tv icin de ayri ayri hesap mi almam lazim?

  • Nero IPTV YazarYanıtla

   Merhaba,

   Aynı anda 1 bağlantı izni olup cihaz kısıtlaması yoktur. O yüzden farklı zamanlar için tek hesap yeterlidir.

 8. öztunç şahinbaş Yanıtla

  merhaba
  bende PHILIPS ANDROİD TV var. IPTV izleyebilmek için nasıl bir kurulum yapmam gerekir.

  • Nero IPTV YazarYanıtla

   Merhaba,

   Philips Android TV’lerde Smart IPTV, SSIPTV yada GSE Smart IPTV programı ile izleyebilirsiniz.

   Üyelik ve destek için ekibimizle görüşebilirsiniz.

 9. Hkn Yanıtla

  Merhaba Goldmaster MediaBox cihazım var. Hangi uygulama ile izleyebilirim kurabilirim. Ya da cihaz desteklimi?

 10. fatih Yanıtla

  Merhaba smart model olan vestel marka dahili uydu alıcılı bir televizyonum var ıptv programını nasıl yükleyebilirim

 11. Şükrü Yanıtla

  İyi günler.samsung tv de ip tv kullanıyorum.fakat 3 gündür error playing channel hatası veriyor.çözümü için napmalıyım acaba?

  • Nero IPTV YazarYanıtla

   Merhaba,

   Kanal listenizdeki kanallar çalışmadığı için bağlantı hatası alıyor olabilirsiniz. Satın aldığınız yerle görüşebilirsiniz.

 12. Ekrem Yanıtla

  Merhaba
  gse iptv kullanıcısıyım, UE40KU7000U Samsung smart tv kullanıyorum..
  yüklemeler hepsi tas tamam sıkıntı yok ancak bazı kanallar önceliklede Vizyon Filmlerini sağlıklı izleyemiyorum önce film başlıyor atlaya atlaya izliyordum arada ileri geri alıp normale dönüp izlediğim filmlerde var
  ancak şimdi connet failed hatası veriyo izleyemiyorum
  Maç kanalları ise hepsi tıkır tıkır açılmıyor 4K açılırken jilet gibi bazı sd kanalları connet hatası vermekte
  teledünya Türksat kablo tv ve internet kullanıcısıyım hızım doğal olarak 15. güne gelmeden aylık hızım 8 mgbit düşüyor sorun acaba bundan mı yoksa tv kaynaklımı
  netfliks ve puhu tv uygulaması izliyorum hiç bir sorun yaşamıyorum hızım düşükken bile
  Cevap için şimdiden binlerce tşk

  • Nero IPTV YazarYanıtla

   Merhaba,

   IPTV’de size sunulan kanalın bitrate kalitesi neyse onu seyredersiniz. Çoğu kullanıcının yaptığı yanlışa sizde düşmüşsünüz. Netflix, Youtube ve Puhu TV gibi platformlardaki izlediğiniz içerik en düşük kaliteden başlar ve bağlantı kalitenize göre en iyi verim aldığınız kaliteye kadar yükselerek izlemeye devam edersiniz. Bugün itibariyle IPTV’de bu sistem olmadığından dolayı karşılaştırmanız hatalı olmaktadır.

   8 mbps hızınız kalitesi yüksek kanalları izlemenizde sıkıntı yaratacaktır. Türksat Kablo’nun altyapısı iyidir ancak, hizmet aldığınız yerin altyapısına bağlı olarak SD olarak tabir edilen kalitesi düşük kanallar dahil sorun yaşıyorsanız sorun sizde değildir.

 13. Serhat Yanıtla

  Merhaba.
  M3U linkini apple tv deki satın alınmış gse ip tv uygulamasına girdiğimde, hata veriyot. Aynı linki ipad ve iphone daki gse uygulamasında kullananiliyorum. Sebeni ne olabilir acaba?

 14. Bakircioglu Yanıtla

  İyi aksamlar ss ip tv kullanicisiyim vestel tv de alt yazi acamiyorum yardimci olurmusunuz

 15. Haluk Yanıtla

  Merhaba
  Evvela Nero iptv ekibini verdikleri destekden dolayi tebrik ederim görüyorum ki sorulan her soruya en fazla 3 gün icerisinde cevap veriliyor simdi benim soruma geciyorum Babam Istanbul-Bakirköyde yasiyor ve onun icin iptv düsünüyorum ama Türkiyedeki Internet hizi buna müsaidmi?ayrica televizyonuda Smart degil ayri bir kutu ile seyredebilirmi veyahut baska ne imkanlari ver cevap icin simdiden tesekkür ederim

  • Nero IPTV YazarYanıtla

   Merhaba,

   Düşünceleriniz için öncelikle teşekkürler. İnternet altyapısı olarak çok düşük seviyelerde bir hız olmadığı sürece, farklı kalitelerdeki seçenekleriyle beraber içeriğimizi izleyebileceğini düşünüyoruz. Smart TV olmayan kullanıcılarımız için IPTV destekli uydu alıcıları, android tv veya apple tv tarzı cihazlar tavsiye ediyoruz. Gerekli bilgiyi sitemizde iptv nedir sayfamızdan veya iptv kurulum sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Ayrıca, destek ekibimiz yardımcı olabilir. Sizleride ailemizde görmek isteriz. İyi günler…

 16. Haluk Oktaymen Yanıtla

  Muhakkak katilmak isteriz tek sorunumuz yasimizdan dolayi teknik deneyimlerde zorlanmamiz simdi tavsiye etdiginiz sayfalara girip bilgi almaya daha dogrusu anlamaya calisacagim zorluk cekersem sizlerin arkamizda olmasi bizlere güc verecekdir

 17. emre Yanıtla

  tvyi wifi üzerinden bağlandığında sinyal gücü zayıf oluyor. bu donmalara sebep olur mu acaba. eğer olursa ethernet kablosu ile bağlarsam sizce bu sorun ortadan kaybolabilir mi? tşk ederim şimdiden

  • Nero IPTV YazarYanıtla

   Merhaba,

   Wifi bağlantınız düşükse veri alışverişi sağlıklı olmayacağı için sorunlar yaşayabilirsiniz. Ethernet kablosu sağlıklı bağlantı yapmanızı sağlar.

 18. Haluk Yanıtla

  Merhaba
  Maalesef korkdugum basima geldi ve verdiginiz bilgileri anlamadim simdi cok acik sorayim ki sizde bana net bir cevap verebilesiniz bizde 3 tane televizyon var bunlardan biri sMART tv ve bu televizyonda bir ip tv var su an seyrediyorum diger televizyonlarda internet yok eski modeller bu televizyonlarin birinden birinde herhangi ek bir alet kullanarak nero iptv seyredebilirmiyim cevabiniz evet olursa hemen almak isterim o zamanda irtibata gecebilecegim bir mail adresi veyahut tel numarasi bildirimi faydali olur
  cevabiniza tesekkür ederim
  Haluk

  • Nero IPTV YazarYanıtla

   Merhaba,

   Eski tip smart tv olmayan cihazlarda Android TV cihazı (Mi Box 4 gibi) veya Apple TV alarak akıllı tv yapabilir ve kullanabilirsiniz. Sitemizin sol alt kısmında görünen WhatsApp hattımızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 19. Nurettin Yanıtla

  merhaba ben samsung tv,smart iptv uygulamasını kullanıyorum ama bazı istemediğim kanallara nasıl şifre koyabilirim..

  • Nero IPTV YazarYanıtla

   Merhaba,

   Smart IPTV uygulaması üzerinden programın desteği olmadığı için maalesef kanal şifrelemesi yapılamamaktadır.

 20. Muhammed Yanıtla

  Merhabalar xtream kodları api si olarak hangi programı kullanabilirim ss iptv de bu varımdır smarters telefonumda yüklü oradan izliyorum ama lg Web osta fail aliyorum smart ip tvde paralı eğer xtream kod ss ip TV de varsa anlatabilirsiniz kullanıcı adı şifre ve Server isteyen

 21. Mustafa Yanıtla

  Mrb yeni üyelik aldım bir türlü iphone telofonuma kuramıyorum kurulum kılavuzunda ne yazıyosa aynısını yapıyorum bir türlü olmuyor yardımcı olursanız sevinirim

 22. Abdulkerim PAMUK Yanıtla

  Merhaba benim sunny smart TV var bu TV de iptv izleme şansım var mı çünkü benim TV de bazı uygulamalar var zaten ama olay store tarzı bir şey yok

  • Nero IPTV YazarYanıtla

   Merhaba,

   Her iki programda da yayını açtıktan sonra ayar kısmından yapabilirsiniz.

 23. Ferdi Yanıtla

  Iptv linkini android cihazımda vlc veya iptv player programı yardımı ile izleyebiliyorum fakat smart tv ye yüklediğimde kanallar çıkıyor açılmıyor konu ile ilgili yardımcı olabilirmisiniz?

  • Nero IPTV YazarYanıtla

   Merhaba,

   Üyelerimize destek ekibimiz Whatsapp üzerinden yardımcı olmaktadır.

 24. yüksel Yanıtla

  merhaba benim 42LM620S-ZE televizyonum var iptv yükleyip kullanabilirmiyim.teşekkür ederim.

 25. erdinç Yanıtla

  merhaba bende ıptv kullanıcsıyım ancak son zamanlarda bilgisayar televizyondan izlememe rağmen smart ıp tv üzerinden kurulumu gerçekleştiremiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 26. Alihan Yanıtla

  please check your url contents are correct format
  Böyle hata veriyor apple telefonda dün sıkıntı yoktu senelik üyelik almışsitım. 6 . Ayda verdi hatayı lütfen yardım cı olun

  • Nero IPTV YazarYanıtla

   Merhaba,

   Farklı firmalara ait üyeliklerin giriş sorunlarına biz destek sunmuyoruz. Aldığınız yer ile irtibata geçiniz.

 27. Mustafa Yanıtla

  Selam redlıne 4000 hd plus cihazı kullanıyorum Xtream codes özelliği mevcut ordan izleyebiliyormuyuz?

 28. Emrah Yanıtla

  Kodi üzerinden eklenti ile izleme imkanı var mı? TV uyumlu değil. Raspberry pi ye kodi kurmuştum onunla izlemek istiyorum.

  • Nero IPTV YazarYanıtla

   Merhaba, düz LED TV lerde maalesef direk çalıştıramazsınız. IPTV destekli uydu cihazı veya android box tarzı cihaz alabilirsiniz.

 29. Musa KORKMAZ Yanıtla

  Merhabalar, LG WEBOS tv’im var ve iptv üyeliğimden normal smart iptv kullanıyorum fakat aynı şifrelerimle televizyonumdan iptv smarters’a giriş yapmıyor “failed to authorize” hatası alıyorum nedeni nedir acaba yardımcı olursanız çok sevinirim

  • Nero IPTV YazarYanıtla

   Merhaba, üyelik bilgilerinizle beraber canlı destek hattımızdan destek alabilirsiniz.

 30. ahmet Yanıtla

  merabalar yardiminiza ihtiyacim var bende iptv seyrediyordum samsung H serisi smart tvde lakin gecenlerde bizim cocuklar komple tvden silmisler app listesinde gorunmuyordu sizin yukarda anlattiginiz gibi usb ye yukledim appde suan gorunuyor ama suan da iptv ana sayfasi acilmiyor sayfa doluyor diye yaziyor acilmadan tekrar tvye atiyor neyapmam lazim? bilmiyorum anlatabildimmi simdiden tesekkurler yardimlariniz icin,

  • Nero IPTV YazarYanıtla

   Merhaba,

   Üyelik bilgilerinizle whatsapp destek hattımıza ulaşın yardımcı olunacaktır.

 31. Sefa Özcan Arıcı Yanıtla

  Merhabalar, Xiaomi Mi TV Stick ‘e SS IP TV kurabiliyorum. Sisteminiz uyumlu mudur?

  • Nero IPTV YazarYanıtla

   Merhaba, SSIPTV kurabilir ve kullanabilirsiniz. Ayrıca, android işletim sistemli cihazlara GSE Smart IPTV programıda kurabilirsiniz. Kullanım kolaylığına göre tercih size bağlıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir